Julia Quinn 'in Yeni Kitabı HAYAL ETMEDİĞİN KADAR

Kübra | 10/30/2014 |
10712786_754059671332054_4527713888036220754_n

İşte benim yazarım.Tüyap'ta ondan da haber var!!!!
Serinin ilk kitabının kabağına çok benziyor sadece bayanlar farklı.
Günün en güzel haberi çok çok çok sevindim.  <3 <3 <3Bu fuarda bir çok kitap alacağım kesinleşti şimdiden.Gel pazar gel bir an önce.
Serinin ilk kitabı Kayıp Dük'tü.Yorumum için tık tık.

Fuarda benden mutlusu olmayacak sanırım sevdiğim yazarların çoğunun kitabı çıktı ve ben bu ciciler ile eve geri döneceğim. :D
Amelia Willoughby kendini bildi bileli Wyndham Dükü’yle nişanlıydı. Evlilik sözleşmeleri imzalandığında sadece altı aylıktı ve hayatının geri kalanını bekleyerek geçirmişti. Thomas Cavendish’in, son derece mağrur ve meşgul dükün, onunla evlenmeye zaman ayırmasını bekleyerek... Ancak Amelia’nın içinde, dükün onu hiç düşünmediğine dair bir şüphe vardı…

Aslında bu doğruydu; Thomas, Amelia’yı düşünmüyordu. Dük bir nişanlısının olması fikrini seviyordu ve Amelia ile evlenmek niyetindeydi… er ya da geç. Ama Thomas müstakbel gelininin göründüğünden çok daha akıllı olduğunu idrak etmeye başladığında, kayıp kuzeninin bir anda ortaya çıkmasıyla tüm dünyası altüst olacaktı.

Artık unvanı tehlike altındaydı. Eğer Thomas dük değilse, o zaman Amelia’yla da nişanlı değil demekti. Bu Tanrı tarafından yapılmış zalim bir şaka olmalıydı, çünkü kibirli dük âşık olmuştu… hem de kendi nişanlısına!

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Copyright 2013 © BİR OTAKUNUN DÜNYASI

BLOG DESIGN BY BİR OTAKUNUN DÜNYASI