S*ktir Et Aşkı - Tarryn Fisher || Kitap Yorumu

Min Li Li | 7/23/2016 |

Orjinal Adı: F*ck Love
Yazar: Taryn Fiher
Çevirmen: Merve Altıprmak
Tür: New Adult
Goodreads Puanı: 4.17
Sayfa Sayısı: 344 
Yayınevi: Aspendos Yayınları

Aşkların en güzeli yaşanmaması gereken aşktır.

"Hayatın basit olmadığını biliyordum çünkü ben de basit değildim. Hatta basitten daha fazlası olduğumu ve normal pek bir yanımın olmadığını öğreniyordum. Bir adama âşık olmak zaten başlı başına bir şeydi ama bir rüya yüzünden en yakın arkadaşınızın sevgilisine âşık olmak..."

Helena Conway âşık olmuştu. İsteksizce, farkına varmadan. Ancak haklı sebepleri vardı. Kit Isley onda olmayan her şeye sahip. Ve Helena'nın en yakın arkadaşının sevgilisi olmasaydı, her şey çok güzel olabilirdi belki.Helena kalbini susturmalı, doğru olanı yapmalı ve başkalarını da düşünmelidir.Ta ki bunu yapmayana dek.
Ya bu kadın ne yazsa okurum,net!!!

Yine muhteşem bir kitaptı.Kendi karanlık tarzından daha farklı gibi görünen ama aslında kendi tarzında olan bir kitaptı.

Belkide klişedir ama herşey bir rüya ile başladı. :D

Helena karakterine bayıldığımı söylememe gerek var mı? Ama Della'ya acayip gıcık oldum. Kit'te yer yer sinir etti beni.Helenayı seviyorsun ama Della ile berabersin.Ne iş?

Helena'yı sevsem de ona da sinir olduğum yerler oldu. Ya Della uyuzu seni istemiyor biliyorsun,eh Kit desen durumu malum. Ne diye gurursuz gibi gidip onlara bakıyorsun ki!

Greer'i bende Helena gibi sevdim.Keşke onun içinde mutlu son görebilseydik.Ayrıca Muslim!!!! Sayın Fisher ciddi misin sen yaa.Esas erkek potansiyeli olabilecek bir karakteri kitabın sonlarına doğru sokmak ve geldiği gibi geri göndermek.

Off Helena Muslim'i de seçseydi Kit için hiç üzülmezdim şahsen. Helena'nın da dediği gibi kendi düşen ağlamaz.Bütün olanlara rağmen Kit in Helenaya gitme bunu yürütebiliriz demesi.... Ya resmen nefretliksin Kit Kat.

Yine de lanet olsun içimdeki insan sevgisine diyorum.Zira bu kararsızlıklarına ve yaptıklarına rağmen Kit'ten tamamen nefret etmek imkansız.Bir şekilde sevdiriyor kendisini.

Ama Della.İşte o konuda yorumsuzum.Helena herşeye rağmen ona yardım etmeye geliyor ve o salağın onu suçladığı şeye bak. Della keşke ölsen diye çok bekledim ama yine yaşadın.

Yalnız ben Greer ve Muslim istiyorum.Çok hoş bir çift olurlardı bence.O potansiyel vardı onlarda.

Fisher in okumadığım tek kitabı kaldı;İlik.Onu bir süre daha okumayı düşünmüyorum.Canımın böyle çoook Tarryn okumak istediği zamana saklıyorum.

Son olarak bu kitap sanırım Aspendos'un redaksiyon ve çeviri konusunda şu ana kadar ki en düzgün kitabıydı.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Copyright 2013 © BİR OTAKUNUN DÜNYASI

BLOG DESIGN BY BİR OTAKUNUN DÜNYASI