2015'in Son Alışveriş Yazısı!

Kübra | 12/31/2015 | Hiç yorum yok:

Başlıktan da anlaşılacağı üzere bu yılın son alışveriş yazısını da yazayım dedim. :)
Aslında vlog çekmek istiyordum ama bu konuda biraz kararsızım. *-*
O yüzden yine bloga yazayım dedim. :D

Tüyap'tan sonra alışveriş yazısı hiç yazmamışım.Instagram'da hepsini paylaştım aslında ama toplu olarak burada yazayım da bir arada dursunlar.

Aralık Ayında Neler Okudum?

Kübra | 12/31/2015 | 7 yorum:Aralık ayında okuğum kitaplar.

[Kitap] Siyah Kadife

Kübra | 12/31/2015 | Hiç yorum yok:

Yazar: Rita Hunter
Tür: Historical Romance
Goodreads Puanı: 4.53
Sayfa Sayısı: 479
Yayınevi: Epsilon
Çıkış Tarihi:  2015
Asla Sahip Olamayacaklarını Hatırlatan Bir Hüzün… Ve Simsiyah, Kadifemsi Bir His…

Kusursuz bir leydi olmaya adanmış bir hayat, çoğu zaman dışına çıkılması güç sınırlarla çevrilidir. Fakat bazı anlar gelir ki, bastırılmış bir tutku ve cesaret, kalıpların tutamayacağı bir okyanusa döner.

Emily, kurallar ve baskı içindeki gösterişsiz hayatının en önemli gününde, yeni yaşantısını sürdüreceği odaya korkakça ilerlediği sırada gördü o adamı. Karanlık varlığını gölge gibi arkasından sürükleyen yabancı, Emily’yi hem korku hem de fırtınalı duygularla baş başa bırakarak yanından geçip gittiğinde kaderleri çoktan mühürlenmişti...

Hayatına aniden giren bu esrarengiz adam dünyasını sarsarken, Emily ne ondan kaçabiliyor, ne de ona dokunabiliyordu. Biliyordu ki Marcus onun için günahtı… O ise Marcus için ihanet…
Ve zaman geldi, şartlar değişti…

Marcus artık umuttu… Emily ise aşk…

[Kitap] Beni Özle Olur Mu?

Kübra | 12/28/2015 | 2 yorum:

Yazar: Berrin Karapınar
Tür: Fantastik,Romantik Komedi
Goodreads Puanı: 4.14
Sayfa Sayısı: 207
Seri Sıralaması: Ses Serisi #1
Yayınevi: Müptela Yayınları
Çıkış Tarihi:  2015
Yazar Berrin Karapınar'ın Ses adlı üçlemesinin ilk kitabı "Beni Özle Olur mu?" aşkın dokunmaya ihtiyacı olup olmadığını soruyor.Yıllarca sadece bir ses olarak peşinden gelen Cihan'ın, Firuze'nin hayatında gittikçe daha çok yer kaplayan varlığı yavaş yavaş görünür olmaya başlıyor. Cihan ete kemiğe büründüğünde neler olduğu ise yazarın esprili ve keyifli anlatımıyla aktarılıyor. Fantazyaya göz kırpan bu romantik hikâye, tuhaf çiftimizin eğlenceli ve neredeyse polisiye maceraları ile keyifli bir okuma ve okur gülümsemesi vaat ediyor.

[Kitap] Aşk-ı Kıyamet

Kübra | 12/25/2015 | Hiç yorum yok:

Yazar: Büşra Çivicioğlu
Tür: Romantik
Goodreads Puanı: 4.00
Sayfa Sayısı: 320
Yayınevi: Olimpos Yayınları
Çıkış Tarihi:  2015

Sevgi İçin Yaşa Onun İçin Ol Ve Öl. Ölmek İçin Fazla Güzelsin... Ne beyazın içindeki var olan siyahın, ne de siyahın içinde kaybolan beyazın hikâyesiydi bu. Renkler ya siyahtı, ya beyazdı, kimi zamansa gri. Aşkın farklı bedenlerde ve farklı renklerde dile geliş hâliydi. Kıyametin içindeki aşkın var olma çabasının hikâyesiydi belki de... Aşkın en hâli, aşkın kıyamet hâliydi... Hikâyemizin kahramanları olan bu gençler değil miydi, girdikleri her savaşı kaybettikten sonra yine kendilerini aşka teslim edenler? Kader örmüştü belki ağlarını... Kim bilebilirdi ki? Belki de kader denen şey yoktu? Ya da vardı... Hz. Âdem yaratıldığında, Tanrı onun kaburga kemiğinden Hz. Havva'yı yaratmıştı. Belki Azra da Arda'nın kaburga kemiğinden yaratılmış aynı bedenden çıkan beden ve ruh eşiydi. Peki onlar ölene kadar birbirlerine bağlı kalmayı başarabilecekler miydi?

[Tanıtım] Sen Olmadan Olmaz

Kübra | 12/24/2015 | Hiç yorum yok:


Bir eve sahip ol, bir işe sahip ol, iyi bir arabaya sahip ol.Ama yetmez; bir eve daha sahip ol, bolca paraya sahipol, en iyi elbiselere sahip ol, iyi bir kartvizite sahip ol, iyi bir mevkiye sahip ol, iyi tanıdıklara sahip ol, en iyi cep telefonuna sahip ol, en büyük televizyona sahip ol, iyi çocuklara sahip ol; sahip ol da nasıl olursan ol. Gerekirse savaş, yalan söyle, gerçeği çarpıt, mücadele et; gerekirse
her şeyi göze al ve bir algı oluştur, imajını değiştir; sana inanırlar, bak göreceksin...

[Kitap] Kadınımın Şarkısı

Kübra | 12/24/2015 | Hiç yorum yok:
Yazar: Eda Yıldırım
Tür: Romantik Komedi,Müzik
Goodreads Puanı: 4.13
Sayfa Sayısı: 518
Yayınevi: Böğürtlen
Çıkış Tarihi:  2015
Oldukça gizemli ve duygularını saklayan bir kadın olan Sea’nin yolu dünyaca ünlü Rock yıldızı Robert Peters ile kesişir. Robert ondan etkilenmeye başladığını keşfettiğindeyse işler sarpa sarar. Çünkü Sea’nin uzun yıllardır süren bir ilişkisi vardır. Robert, kelimelere dökmese de ona karşı boş olmadığını gösteren kadının her günün sonunda sevgilisinin kollarına gittiğini bilerek yaşamaya çalışır.

“Neden benimlesin? Ya da soruyu yanlış soruyorum; Neden onunlasın? Ayrıl ondan ve benimle ol. Beni sevdiğini biliyorum.”

Sea onun düşündüğü gibi basit seçimler yapma lüksü olan bir kadın mıydı? Yoksa verdiği kompleks kararların ardında başka bir sebep mi vardı? Robert, onun geçmişinde yatan sırrı çözebilecek miydi? Amerika’da başlayıp, Avrupa’da devam eden hatta Türkiye’ye uzanan bir masal…

“Sizi ağlatmak için ne yaptı?” “Beni, beni sevdiğine inandırdı.”

Kış Okuma Şenliği 2015

Kübra | 12/23/2015 | Hiç yorum yok:


İki dönem katılıp sonra bıraktığım okuma şenliklerine geri dönüyorum. ツ

Tabi ne kadar uygularım muamma.Malum bir hevesle başlıyorum,sonradan yalan oluyor böyle listeler. :D

Okuma Şenliğinin ayrıntılarına bakmaz isterseniz Pinuccia'nın Kitapları bloguna göz atabilirsiniz.

Bu sefer öncekilerden farklı olarak kitaplığımda yer alan kitapları seçtim sadece,böylece az da olsa kitaplığımda okumadığım kitapların sayıs azalmış olur diye düşünüyorum.

[Kitap] Meğer Ne Çok Sevmişim (The Hathaway Serisi #5)

Kübra | 12/22/2015 | 4 yorum:
Orjinal Adı: Love in the Afternoon
Yazar: Lisa Kleypas
Çevirmen: Yeşim Öksüzoğlu
Tür: Historical Romance
Goodreads Puanı: 4.19
Sayfa Sayısı: 367
Seri Sıralaması: The Hathaways Serisi #5
Yayınevi: Epsilon
Çıkış Tarihi:  2015
Doğa ve hayvanlara düşkünlüğüyle bilinen Beatrix Hathaway'in kendini rahat hissettiği tek yer açık alandır. Daha önce Londra sezonuna katılmasına rağmen, duru bir güzelliğe sahip bu genç kadının karşısına onu heyecanlandıran veya ciddi anlamda ona kur yapan biri çıkmamıştır. Bu yüzden çaresizce kendini aşkı hiç bulamayacağına inandırmıştır. Ancak Hathaway kardeşlerin en sıra dışı üyesinin sıradan birini hayatına almasının artık zamanı gelmiştir. Kız kurusu sıfatından kurtulmasının tek yolu budur. Çok geçmeden, kader karşısına aradığı kişiyi çıkaracaktır.

Yakışıklı ve cesur Yüzbaşı Christopher Phelan savaştan döner dönmez, Beatrix'in arkadaşı olan, hayat dolu Prudence ile evlenmeyi düşünmektedir. Ancak Pru'ya yazdığı mektuplarında sözünü ettiği gibi savaş meydanında geçen hayat onun ruhunu karartmıştır. Christopher eskisi gibi değildir artık. Pru'nun yaşadığı hayal kırıklığını fark eden Beatrix arkadaşına yardımcı olmaya karar verir. Christopher'a gönderilen mektupları genç kadının adına kendisi yazacaktır. Beatrix ile Christopher arasındaki yakınlaşma kısa bir süre sonra bambaşka bir hal alır; yoğun bir çekim gücü ve tutku baş gösterir… Genç adam eve döner dönmez sevdiği bu kadının karşısına çıkacaktır. Beatrix'in masum oyunu, karşılık bulamayan bir aşk acısıyla ve inkâr edilemez bir tutkuyla sonuçlanacaktır.

[Kitap] İntikam Ateşi (The Rules of Scoundrels #1)

Kübra | 12/19/2015 | Hiç yorum yok:

Orjinal Adı: A Rogue by Any Other Name
Yazar: Sarah Maclean
Çevirmen: Ezgi Akn
Tür: Historical Romance
Goodreads Puanı: 3.95
Sayfa Sayısı: 410
Seri Sıralaması: The Rules of Scoundrels Serisi #1
Yayınevi: Nemesis Kitap
Çıkış Tarihi:  2013
Toprakların kaderi, bir gün yeniden gerçek sahiplerinin adımları altında uzanmaktır.

Michael Bourne, topraklarını kumarda kaybedince elinde malikânesi ve unvanından başka hiçbir şeyi kalmaz. Ancak aradan geçen yıllar ona iyi davranır ve kaybettiklerinden daha fazlasını aynı yolla kazanır: kumarla. Elde edemediği tek şey çocukluğunu geçirdiği Falconville topraklarıdır.
Çocukluk günlerinden kalma eski bir kıpırtı, insanın kalbini yeniden attırabilir.


Penelope Marbury'nin evlilik yaşı geçmiştir. Babası onun hayat arkadaşı bulmasını kolaylaştırmak için, sahip olduğu Falconville topraklarını da kızının çeyizine dahil eder. Bu haber kısa sürede yayılır ve birçok erkek gibi Michael'ın da dikkatini çeker. Kendisini, bir vakitler kaybettiği topraklarına götürecek yolu bulduğunu düşünmektedir.

[Kitap] Daha Sabaha Çok Var (The Hathaway Serisi #4)

Kübra | 12/18/2015 | Hiç yorum yok:
Orjinal Adı:  Married by Morning
Yazar: Lisa Kleypas
Çevirmen: Yeşim Öksüzoğlu
Tür: Historical Romance
Goodreads Puanı: 4.14
Sayfa Sayısı: 383
Seri Sıralaması: The Hathaways Serisi #4
Yayınevi: Epsilon
Çıkış Tarihi:  2014
Sırlar…
Daha fazla bastırılamayan tutku ve şehvet…
Açığa çıkamayan duygular…

Catherine Marks, iki senedir Hathaway ailesinin kızlarına mürebbiyelik yapıyordu. İşinden büyük keyif alan Catherine'in tek bir sorunu vardı: Hathaway kardeşlerin sinir bozucu ağabeyi Leo.Leo Hathaway ise kız kurusu diye nitelediği Catherine'e kafayı takmıştı. Genç kadının bir sır gibi sakladığı geçmişini öğrenmek için her şeyi göze alabilirdi.

Sürekli didişmeler, iğneleyici laflar, dik dik bakışlar… Birbirlerine tahammül edemeyen Catherine ve Leo için belki de en beklenmedik şey, ateşli bir öpücüktü… Bu öpücükten sonra artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktı.

Okuma Etkinliği #18 - Acıtan Peri Masalları || Alıntılar

Kübra | 12/17/2015 | Hiç yorum yok:

Etkinliğimizin son gününde alıntıları bir araya getirdik. :)


[Kitap] Gecemi Aydınlat (The Hathaway Serisi #3)

Kübra | 12/17/2015 | Hiç yorum yok:

Orjinal Adı: Tempt Me at Twilight
Yazar: Lisa Kleypas
Çevirmen: Kübra Tekneci
Tür: Historical Romance
Goodreads Puanı: 4.17
Sayfa Sayısı: 369
Seri Sıralaması: The Hathaways Serisi #3
Yayınevi: Epsilon
Çıkış Tarihi:  2013
Poppy Hathaway sıra dışı ailesini çok sevse de sıradan bir hayata özlem duymaktadır. Kaderin cilvesi karşısına sır gibi sakladığı tehlikeli bir hayatı olan varlıklı, güçlü ve gizemli otel sahibi Harry Rutledge’i çıkarır. İtibarına gölge düşen genç kız onun evlenme teklifini kabul ederek herkesi şaşırtır ve çok geçmeden kocasının güvenini değil yalnızca tutkusunu kazandığını anlar.

Harry Poppy’yi elde etmek için her şeyi yapmaya razıdır - kalbini açmak dışında. Hayatı boyunca herkesi kendinden uzak tutmuştur... Ama zeki ve baştan çıkarıcı Poppy her şekilde onun eşi olmayı istemektedir. Yine de aralarındaki tutku artarken gölgelere saklanan bir düşman pusuda beklemektedir. Harry onu kaybetmek istemiyorsa sonsuza dek ruhen ve bedenen gerçek bir birliktelik kurmak zorundadır.

Okuma Etkinliği #18 - Acıtan Peri Masalları || Yorum

Kübra | 12/16/2015 | 3 yorum:

Yazar: Ece Altınkaya
Tür: Dram,Günümüz Aşk
Sayfa Sayısı: 495
Seri Sıralaması: Hatıralar Serisi #2
Yayınevi: Postiga Yayınları
Çıkış Tarihi:  2015
Gülperi'nin tekdüze giden hayatı, tam bir serseri mayın olan Ateş'le karşılaşmasıyla aniden değişmişti. O yaz, Ateş ruhundaki son masumiyeti Gülperi'ye, Gülperi de kalbinde yeşeren ilk duyguları Ateş'e vermişti. Duyguların en eşsizini; ilk aşkını…

"Gençlik hatıramız biz büyürken, dimağımızda silikleşmiş miydi?
Parlamıyor muydu artık ateş böcekleri?

İncir ağacı unutmuş muydu gövdesine kazılı isimlerimizi; o yaz kumlara çizilip, dalgaların vurarak sildiği oklu kalpler gibi…"

Okuma Güncesi || 15 Günde 10 Kitap || 15-31 Aralık 2015

Kübra | 12/15/2015 | 2 yorum:

Orjinali Pilli Kütüphaneye ait olan bir etkinlik aslında.Gerçi etkinlik de değil..Daha çok kendisi için yaptığı bir şey ama bende yapmak istedim. :D


[Kitap] Vazgeçmem Senden (The Hathaway Serisi #2)

Kübra | 12/14/2015 | 1 yorum:
Orjinal Adı: Seduce Me at Sunrise
Yazar: Lisa Kleypas
Çevirmen: Seden Gürel
Tür: Historical Romance
Goodreads Puanı: 4.11
Sayfa Sayısı: 350
Seri Sıralaması: The Hathaways Serisi #2
Yayınevi: Epsilon
Çıkış Tarihi:  2012
İNKÂR EDİLEN BİR ARZU...
YASAKLANMIŞ, ÖZLEM DOLU BİR AŞK...

Yakışıklı bir Çingene olan Kev Merripen uzun süredir güzel ve terbiyeli Winnifred Hathaway'yi arzulamaktadır. Fakat gizemli bir kökene sahip olduğundan belirsiz geçmişinin etrafına ışık saçan hassas Win'e zarar vermesinden korkar. Bu yüzden onun cazibesine karşı koymaya çalışır ve çok geçmeden genç kız ondan çok ama çok uzağa gitmek zorunda kalır.

Merripen, Win İngiltere'ye geri döndüğünde her ne olursa olsun aşkı inkâr eden biriymiş gibi görünmeye devam eder. Bu sırada genç kızın karşısına çekici, karşı konulmaz bir talip çıkar. Kev ya şimdi harekete geçecektir ya da asla. Fakat önce kaderine dair tehlikeli bir sırla yüzleşmesi gerekmektedir, aksi takdirde âşık olduğu kadını sonsuza dek kaybedecektir.

[Kitap] Benimle Kal (The Hathaway Serisi #1)

Kübra | 12/12/2015 | 2 yorum:
Orjinal Adı: Mine Till Midnight
Yazar: Lisa Kleypas
Çevirmen: Duygu Uğur
Tür: Historical Romance
Goodreads Puanı: 4.08
Sayfa Sayısı: 343
Seri Sıralaması: The Hathaways Serisi #1
Yayınevi: Epsilon
Çıkış Tarihi:  2009
Kapı savrularak açıldı. Amelia gölgelerin değiştiğini, odanın içinde birinin varlığını hissetti. Korkuyla döndüğünde Cam Rohan’ın kapıda durduğunu gördü. Kalbi müthiş bir güçle atmaya başladı. Rohan bir rüyadan fırlamış gizemli bir hayalet gibiydi.

Yavaşça kıza yaklaştı. O yaklaştıkça Amelia etrafındaki her şeyin yerinden söküldüğünü, uzaklaştığını, onu her tehlikeye açık ve savunmasız bıraktığını hissediyordu.

Uzun bir sessizlikten sonra Cam nihayet konuştu. “Romanlar seni çağıran yoldan gitmeni, hiç arkana bakmamanı söyler. Çünkü seni ne gibi maceraların beklediğini bilemezsin.”

Hiç beklenmeyen bir miras ailesini sosyetede bir üst seviyeye taşıdığında, Amelia Hathaway, genç kız kardeşlerine ve dik başlı erkek kardeşine göz kulak olmanın, bu mirasın getirdiği karmaşayla ilgilenmekten çok daha kolay olduğunun farkına varır. Bütün bunlarının yanı sıra onu uğraştıran başka bir sorun daha vardır: uzun boylu, esmer ve tehlikeli bir şekilde yakışıklı olan Cam Rohan’a karşı hissettiği çekim.

Çoğu erkeğin ancak hayal etmekle sınırlı kalabileceği kadar varlıklı olan Cam, toplumun kısıtlamalarından sıkılmıştır ve “uygarlaşmamış” Çingene köklerine dönmeyi arzu etmektedir. Güzel Amelia ona yardım teklif ettiğinde, Cam öncelikle sadece arkadaş olmak niyetindedir fakat bu niyetlerin ikisini de kör eden tutku tarafından yıkılması uzun sürmez. Fakat gelenekleri katiyetle reddeden bir adam tüm zamanlatın en gelenekselleşmiş düzenine, evliliğe de hayır diyebilecek midir?

[Kitap] Kuzey Masalı

Kübra | 12/09/2015 | 1 yorum:

Adı: Kuzey Masalı
Yazar: Zeliha Eren
Tür: Romantik Komedi,Bilişim
Goodreads Puanı: 4.15
Sayfa Sayısı: 574
Seri Sıralaması: BİS Serisi #1
Yayınevi: Ephesus Yayınları
Çıkış Tarihi:  2015
Konuşmaktan çok homurdanarak iletişim kuran, Bilişim İstihbarat Servisi’nin yakışıklı ve sert ajanı Kuzey Karaarslan, dünyayı birbirine katan özel bir anahtarın sahibi olan zeki, baş belası ve kızıl kafalı Masal Kılıç ile karşılaştığında başına gelen ilk şey, pembe iç çamaşırlarıydı. Bunun sadece bir başlangıç olduğunu anlaması ise hiç uzun sürmedi. Kuzey, hayatı boyunca eline pers gülü renginde oje almamıştı. Bir dakika! Kuzey eline hiç oje almamıştı ki! Ta ki renklerin kitabını yazan, sakar bir belaya kalbini kaptırana dek… Erkek türüyle sınırlı kalmayıp, son model arabalarından bile kıskandığı Masal için cayır cayır yanarken, dünyayı kurtarmak o kadar da kolay değildi. Operasyonun kilit ismi Masal da onunla aynı kulvarda koşuyordu. Çünkü Kuzey etrafındayken, dibi tutan yemekten farkı kalmıyordu. İki zıt kutbun sıfırlı ve birli hikâyesiyle, bilişim dünyasına aşk dolu bir yolculuk yapacaksınız. Kemerlerinizi bağlamayı unutmayın!  

Nina Croft Röportajı

Kübra | 12/06/2015 | Hiç yorum yok:

İşte yeni bir yazar röportajı il daha karşınızdayım. :D
Bu sefer ki konuğum "Teslimiyet" kitabının yazarı Nina Croft.
Kitabı okuyup çok beğenince direkt yazara mail attım.Kendisi de saatler  röportaj için olumlu dönüş yaptı ve böylece bir röportaj daha yapmış oldum. :D

Yine çok kibar bir yazar daha tanımış oldum. :)

Ufak bir not: Ben bu röportajı yapalı bayağı oluyor ama üşengeçlikten dolayı bir türlü çeviripte paylaşamamıştım.Nihayet dün çevirdim hepsini. :3

Kasım Ayında Neler Okudum?

Kübra | 12/04/2015 | Hiç yorum yok:


Evet!! Her ay klasikleşen bu ay ne okumuşum yazısını yazma vakti geldi de geçiyor bile. :D

[Kitap+Film] Marslı

Kübra | 12/03/2015 | 4 yorum:

Orjinal Adı:The Martian
Yazar: Andy Weir
Çevirmen: Emre Aygün
Tür: Bilim Kurgu
Goodreads Puanı: 4.38
Sayfa Sayısı: 416
Yayınevi: İthaki Yayınları
Çıkış Tarihi:  2014
Goodreads okurlarına göre 2014'Ün En İyi Bilimkurgu ROMANI!

Altı gün önce, Mark Watney Mars'a ayak basan ilk insanlardan biriydi. Şimdi ise, orada ölmesi neredeyse kesin.
"Çok uzun zamandan beri okuduğum en iyi kitap. Zeki, eğlenceli ve gerilim dolu. Marslı, bir romandan isteyebileceğiniz her şeye sahip."
-Hugh Howey, Wool serisinin yazarı-
"Sürükleyici… Defoe'nun Robinson Crusoe'su sanki daha zeki biri tarafından yazılmış gibi."
-Larry Niven, Hugo, Nebula ve Locus ödüllü Halka Dünya romanının yazarı-
"Bu kitap tam da benim gibi okuyucuların seveceği türden."
-John Scalzi, Yaşlı Adamın Savaşı serisinin Hugo ve Locus ödüllü yazarı-
"Andy Weir'in yazdığı Marslı şimdiye kadar okuduğum en iyi bilimsel bilimkurgu romanı. Bu romanı -başka bir kitap hakkında hiç böyle bir şey söylemedim- edebi anlamda da elden bırakmak mümkün değil."
-Dan Simmons, Hugo ödüllü Hyperion serisinin yazarı-
"Marslı aklımı başımdan aldı!"
-Ernest Cline, Başlat romanının yazarı-
"Aksiyon ve uzay macerasının kusursuz bir karışımı."
-Library Journal- 

[Kitap] Kalpsiz

Kübra | 12/02/2015 | Hiç yorum yok:

Orjinal Adı:Ruthless
Yazar: Anne Stuart
Çevirmen: Nil Bosna
Tür: Historical Romance
Goodreads Puanı: 3.83
Sayfa Sayısı: 408
Seri Sıralaması: The House of Rohan Serisi #1
Yayınevi: Epsilon Yayınları
Çıkış Tarihi:  2012


Tutku Her Zaman Kazanır

Cennet Konağı’nda işlenen karanlık günahlara çok az insan tanık olabilir. Ancak sürgüne gönderilmiş İngiliz aristokratların bedensel tutkularını özgürce tatmin etmek için bir araya geldikleri bu gizli topluluğun içerisinde, baş tahrikçileri olan gizemli Vikont Rohan’ın doymak bilmez iştahıyla aşık atabileceklerin sayısı daha da azdır.

Fiziksel haz arayışı, Rohan’ın hem en sevdiği eğlencesi hem de içinden yükselen en ısrarcı arzusudur, ta ki aklı kolay kolay çelinmeyen bir kadının büyüsüne kapılana kadar. Saf ve yoksul düşmüş bir kadın olan Elinor Harriman’ı karanlık arzusuyla dehşete düşürse de, Elinor da zamanla kalbinin hızla atmaya başladığını hisseder… ve tutkunun arkasındaki adama doğru gizliden gizliye çekilir.

Copyright 2013 © BİR OTAKUNUN DÜNYASI

BLOG DESIGN BY BİR OTAKUNUN DÜNYASI